Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Uwaga ! Zasady funkcjonowania GOPS w Turawie w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Utworzono dnia 16.03.2020

Uwaga ważne ! Zasady funkcjonowania GOPS w Turawie w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.

W trosce o naszych klientów oraz w związku z niepokojącymi prognozami dotyczącymi rozprzestrzeniania się koronawirusa uprzejmie informuję, iż od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Ośrodek zaprzestaje bezpośredniej obsługi klientów.

Ośrodek pomimo ograniczeń systematycznie wypełnia swoje zadania, jednak w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Gminy Turawa oraz pracownikom Ośrodka zachęcamy do korzystania z kontaktu tel. 77 4212 229 oraz z elektronicznej komunikacji poprzez platformę ePUAP - www.epuap.gov.pl.

Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji . W sprawach niecierpiących zwłoki, dokumenty można do nas przesłać pocztą mailową gops@turawa.pl , pocztą tradycyjną lub przez e- puap. W razie potrzeby uzyskania potwierdzenia złożenia wniosku lub dokumentu uprzejmie prosimy o wskazanie w jego treści jednoznacznej informacji o treści: proszę o przesłanie potwierdzenia i podanie adresu email Wnioskodawcy. Potwierdzenie złożenia dokumentu zostanie przesłane na wskazany adres email .

Odbiorców świadczeń z pomocy społecznej informujemy, że zasiłki okresowe, zasiłki celowe, zasiłki stałe i inne, które były dotychczas wypłacane w Kasie BS w Turawie, będą wypłacane wyłącznie na konto bankowe Świadczeniobiorcy. W związku z powyższym prosimy wszystkich o wyrozumiałość i założenie osobistego konta bankowego w BS O/ Turawa wraz z kartą bankomatową. Pracownicy naszego Ośrodka w razie potrzeby będą udzielać telefonicznej instrukcji jak dokonać wypłaty świadczeń z bankomatu umieszczonego przed urzędem.

Ponadto Gminny Osrodek Pomocy Społecznej w Turawie zwraca się z prośbą do mieszkańców gminy Turawa o pomoc w weryfikacji osób pozostajacych w kwarantannie domowej z naszej gminy w celu udzielenia niezbędnego wsparcia i pomocy.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Turawie

ul. Opolska 39 c

46-045 Turawa

tel. 77 421 22 29  / 504 -362- 691
e-mail :
gops@turawa.pl 

GOPS_TURAWA/SkrytkaESP  https://epuap.gov.pl/wps/portal 

Godziny pracy:
 poniedziałek  od 8:00 do 16:00
 wtorek,środa,czwartek i piątek od 7:00 do 15:00

Zegar

Imieniny